Усі новини

На Харківщині триває вакцинальна кампанія від поліомієліту

У межах реалізації проєкту «Вакцинуй від поліо дитину – врятуй Харківщину!» у смт Сахновщина відбулась робоча зустріч із заступником Сахновщинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександром КОБОЮ, директором КНП «ЦПМСД Сахновщинської селищної ради Красноградського району Харківської області» Оленою РУДАКОВОЮ та семінар-практикум з сімейними лікарями, педіатрами та медичними сестрами.

Мета зустрічі — підвищення рівня знань медичних працівників Сахновщинської  громади щодо важливості вакцинації від інфекційних хвороб, підвищення рівня охоплення вакцинацією дітей першого року життя від поліомієліту.

«Ми хочемо зорієнтувати вас, як необхідно діяти, щоб покращити стан вакцинації дітей першого року життя проти поліомієліту у вашому районі завдяки мотивації батьків, розуміння ролі вакцинації у запобіганні захворюванням, які можливо попередити завдяки щепленням, звернути увагу на власне здоров’я мешканців громади, регулярне відвідування лікарів для профілактики та раннього виявлення хвороб.

Поліомієліт може загрожувати величезній кількості невакцинованих або не повністю вакцинованих дітей невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин. Ліків від цієї хвороби не існує, єдиним і безальтернативним захистом від хвороби є щеплення», – розповів завідувач відділення імунопрофілактики  Максим ФОКІН.

Надалі у межах проєкту в громади Харківщини будуть виїжджати мобільні вакцинальні бригади. Медики різних профілів проведуть зустрічі-консультації, обстеження та вакцинацію дітей до 1 року. Виїзди плануються впродовж березня.

Заходи реалізуються у межах проєкту Українського Католицького Університету

(УКУ) за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Бельгії. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію УКУ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) або уряду Бельгії.

Знайти